Kølig start, mild eftermiddag. Dagen tegner sig med tørt vejr og en temperatur, der stille og roligt kravler op.
Stjerneborg Alle 8 er netop kommet til salg til hele 9.995.000 kr, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Dyssegård.
Drømmer du om en bolig i absolut topklasse? Vi har samlet de dyreste boliger, der lige nu er til salg i Dyssegård.
I Dyssegård koster et nyt internetabonnement i gennemsnit 312 kr. om måneden. På to minutter kan du se, hvad nyt internet koster for dig lige nu – og om der er penge at spare ved at skifte.
Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Dyssegård og fundet nogle fremragende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto og Rema 1000.
Måske vil du ikke betale meget for din næste bolig, eller måske leder du efter et håndværkertilbud? Lige her finder du i hvert fald de billigste boliger i Dyssegård.
4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dyssegård. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.