4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dyssegård. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To af de nyeste boliger i Dyssegård er villaerne på Røntoftevej 7 og Hulkærvej 8. Begge ligger i det attraktive område med unikke karakteristika.
Villaen på Røntoftevej 7 spænder over 125 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Ejendommen kommer med et grundareal på 540 kvadratmeter.
Denne villa er prissat til 10.995.000 kr., hvilket afspejler den rummelige bolig og den ønskværdige beliggenhed.
Den anden villa på Hulkærvej 8 byder på 93 m² med hele 5 rum. Dette hus har en større grund på 705 m², ideel til udendørs aktiviteter.
Hulkærvej er sat til en pris på 9.995.000 kr. På trods af den mindre boligstørrelse tilbyder huset en ekstraordinær værdi.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.