Hulkærvej 24 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Dyssegård - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Dyssegård. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Dyssegård er der kommet to nye boliger på markedet. Den første er en villalejlighed på Hulkærvej 24. Med et areal på 92 kvadratmeter fordelt på 4 rum, tilbyder denne bolig rigelig plads til familien. Villaen ligger på en grund på 711 kvadratmeter og udbudt til en pris på 8.250.000 DKK.

Den anden nyhed er en ejerlejlighed på Plantevej 3. Denne kompakte bolig er 57 kvadratmeter stor, fordelt på 2 rum. Lejligheden er sat til salg for 3.195.000 DKK. En af dens bemærkelsesværdige detaljer er det store grundareal på 4.987 kvadratmeter, hvilket giver gode muligheder for udendørs aktiviteter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler